Ürituste korraldamine

 

Ürituste korraldamine nii Tallinnas kui ka mujal Eestis

Soovite korraldada konverentsi, pulma, meeskonnakoolitust, PR üritust või sünnipäeva?

Või ehk tellida oma peole mustkunstnikku, muusikut või peojuhti?

Meilt saab!

Miks just meie?
Sest meid usaldatakse. Oleme erinevaid üritusi korraldanud, turundanud ja läbi viinud nüüdseks juba üle viie aasta. Ning nende aastaste jooksul oleme samasuguse entusiasmiga korraldanud üritusi nii 5-le kui ka 5000-le inimesele.

Mõistame Teie vajadusi
Oleme turundajatest üritustekorraldajad ja just seetõttu oskame täpselt ette aimata, mida soovitakse üritusega luua. Olgu tegu siis konverentsi või meeskonnakoolitusega – tulemus tuleb täpselt selline, nagu alguses plaanitud.

Läheneme mitmekülgselt
Pakume alati igale kliendile välja 2-3 erinevat ürituse kontseptsiooni ning valime seejärel koos kliendiga välja nende seast parima. Meiega teevad koostööd Eesti parimad artistid ja PR-ettevõtted. Suhtleme ja teeme koostööd nii meedia kui ka avaliku sektoriga.

Järgime plaane
Igale üritusele koostab meie projektijuht täpse plaani ja ajakava, mis on kõigile selge ja arusaadav. Projektijuht tagab selle, et üritus kulgeb täpselt plaani kohaselt. Seega olgu tegu konverentsi, pulma või mistahes muu üritusega – võite kindlad olla, et kõik läheb plaanipäraselt!

Pakume täislahendusi
Teil pole vaja millegi pärast muretseda – meie hoolitseme kõige eest! Pakume välja ürituse kontseptsiooni, valime välja ruumid, koostame plaani ja ajakava, korraldame ära kõik vajaliku, kutsume külalised ning toome kohale tehnika ja artistid. Kuniks meie tööd teeme, saate Teie rahus meie töö tulemusi nautida.

Koostöösoovi korral täitke palun allolev vorm või kirjutage uritus@kontserdid.ee.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Väljad, mis on märgitud * on nõutud